Pograjmy razem, jak co roku

Spread the love

XVIII finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przed nami. Jak zwykle biorę udział wystawiając na allegro swoje książki z autografem. Co roku udaje mi się zebrać większą sumę na orkiestrę, a więc co roku ja również biję kolejny rekord. W ubiegłym udało mi się go pobić m.in. dzięki mojemu przyjacielowi Bartkowi, no bo w takich chwilach, na kogo można liczyć, jak nie na przyjaciół i czytelników? Zachęcam i w tym roku do wsparcia orkiestry bez wychodzenia z domu. Zachęcam do zasilenia konta fundacji poprzez siedzenie za biurkiem i licytację, jeśli nie moich książek to innych przedmiotów. 
Na orkiestrowym allegro wystawiłam pięć swoich książek. Każdą z nich podpiszę tak, jak zażyczy sobie ten, kto wygra licytację. Lub, tak jak to bywa, co roku, na jego prośbę wystawię ponownie na aukcję. 
Licytować wystawione przeze mnie książki można pod następującym adresem:
http://aukcje.wosp.org.pl/show_user_auctions.php?uid=3073646
„Klasa pani Czajki” nr aukcji: 317479
„Tropiciele” nr aukcji: 317507
„Dzika” nr aukcji: 317490
„Wzrockowisko” nr aukcji 317589
„Dziewiętnastoletni marynarz” nr aukcji 317595
W tym roku orkiestra gra ponownie na dzieci z chorobami onkologicznymi. A, że każdy z nas na pewno zna takie dziecko lub rodzinę, która przeżyła coś takiego, jak choroba nowotworowa swojej pociechy, więc zachęcam do wsparcia, czyli licytacji. Nieczułych odsyłam do książki „Oskar i pani Róża”, która wycisnęła łzy z najtwardszych serc. No… może poza jednym, ale to chyba wyjątek potwierdzające regułę.

Print Friendly, PDF & Email

Author: Małgorzata Karolina Piekarska

dziennikarka, pisarka, historyczka sztuki, blogerka.