Historia bloga

Spread the love

Blog “W świecie absurdów” powstał w 2007 roku na portalu blog.onet.pl pod adresem: piekarska.blog.onet.pl. W ciągu 5 lat jego prowadzenia odwiedziło go ponad 780 tysięcy czytelników, co wydawało mi się wtedy dość dużą liczbą, zważywszy na prosty fakt, że nie zajmowałam się polityką i starannie omijałam popularne tematy. Tylko czasem nawiązywałam do gorących wydarzeń, jeśli i mnie gdzieś tam coś na tyle mocno uderzyło, że uznałam za stosowne włączyć się do głównego nurtu komentujących naszą rzeczywistość.
Przez te pięć lat zyskałam wielu wiernych czytelników.
W czerwcu 2012 roku rozpoczęłam przenoszenie bloga na portal blog.pl. Stary blogowy portal Onetu zaczął być tak awaryjny, że zamieszczanie tam dalszych wpisów stało się bardzo trudne. Przenoszenie zakończyłam w październiku. Trzy dni później stary blog piekarska.blog.onet.pl został automatycznie przeniesiony ze starej platformy Onetu na nowy portal blog.pl. Opadły mi ręce! Oto nagle w trzy dni zrobiono za mnie to, co ja wcześniej robiłam na piechotę pół roku!
Podjęłam więc męską decyzję o zaprzestaniu blogowania pod starym adresem piekarska.blog.onet.pl i posiadania już tylko jednego bloga piekarska.blog.pl. Miałam nadzieję, że starzy czytelnicy ze mną zostaną, a adres piekarska.blog.pl przyciągnie też nowych. Tak też się stało.

Witryna piekarska.blog.onet.pl w 2007 roku

Witryna piekarska.blog.onet.pl w 2010 roku

Witryna piekarska.blog.onet.pl we wrześniu 2012 roku

Witryna piekarska.blog.onet.pl w 2013.

Witryna piekarska.blog.onet.pl obecnie.
Tu się już nic nie zmieni.

Witryna piekarska.blog.pl w 2012 roku…

blog 2014Witryna piekarska.blog.pl w 2014 roku…

Pod adres piekarska.blog.pl zapraszałam wszystkich czytelników przez kolejne 5 lat. Odwiedziło mnie ponad 3 miliony 700 tysięcy osób. Po kolejnych 5 latach, w grudniu 2017 roku, Onet.pl poinformował, że zamyka platformę blogerską. Przeniosłam więc archiwum na tę stronę. Pod poprzednimi dwoma adresami blog odwiedziło łącznie: 4 mln 600 tysięcy czytelników. Pod tym adresem zaczyna się jego nowa historia.

Print Friendly, PDF & Email

Jestem członkiem

Jestem członkiem

Instagram

  • Ten grzyb mi zaimponował! W lipcopadzie taki wyrósł! Z daleka od wydziału biologii, by nie paść ofiarą studentów? #grzyb #uniwersytetwarszawski
  • To się nazywa: „całuj psa w dupę”! #panmonz #pies #jamnik #frytka
  • Pożegnanie Piotrka. Sąsiad. 7 lat młodszy. Pamietam go w wózku. Potem z tornistrem i workiem na kapcie. Ciężkie dzieciństwo. Dramat z czterech ścian parterowego mieszkania słyszała cała klatka schodowa. Wychowywany tylko przez ojca. Wyrósł z niego przystojniak, do którego wyzdychały dziewczyny. W dorosłym życiu widzieliśmy się kilka razy przelotnie. Teraz Piotrek w urnie. Pogrzeb miesiąc po śmierci. Spoczął w tym samym grobie co ojciec, którego był oczkiem w głowie, a który choć kochał to strasznie krzywdził swego syna i ranił. Teraz obaj mają spokój. #pogrzeb #sasiad #swietyspokoj #refleksje #mementomori

Follow Me!

Kategorie

Ale to już było

Kalendarz

Lipiec 2018
P W Ś C P S N
« Cze    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Od 8 grudnia 2017 gości było...

  • 13
  • 56 337

Stypendysta MKiDN 2017

Na Facebooku

Na Google+

Już w księgarniach

Kliknij na okładkę – przeniesiesz się do księgarni wydawcy.


Syn-dwóch-matek_1000

projekt 4 c
Tropiciele_front
klasa-pani-czajki-wyd-ii-cd
okladka
kurs dziennikarstwa

Copyright © 2018 W świecie absurdów
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com