Wesołych świąt i Szczęśliwego Nowego 2009 roku

Spread the love
Gdy nadchodzi Wielkanoc z reguły znajomych ściskam przy jajku. W Boże Narodzenie przy worku… oczywiście tym z prezentami. A tak na poważnie to w najbardziej absurdalny czas, gdy wszyscy się spieszą, wariują, przedświątecznie kłócą i wyzywają w sklepowych kolejkach:
– Ten pan tu nie stał!
– Ten pan tu stał, a pani mnie pchła!
Gdy w domach przedświateczny rozgardiasz i afery o krzywą lub odrapaną choinkę… ja zupełnie spokojnie składam wszystkim swoim czytelnikom, a także zaglądającym tu przyjaciołom i wrogom najserdeczniejsze życzenia z okazji świat Narodzenia Pańskiego, a w Nowym 2009 roku przede wszystkim szczęścia, bo gdy jego brak to nic nie cieszy.

 

PS.
Przy okazji przypominam, że wielkimi krokami zbliża się XVII finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy i ja jak co roku wystawiłam na aukcję swoje książki i chętnych zapraszam do licytacji.

Mogę książki wysłać zagranicę. Koszty przesyłki pokrywam ja. Licytujący płaci więc tylkowylicytowaną kwotę i to na konto WOŚP. Oczywiście temu, który wygralicytację podpiszę książki tak, jak sobie tego zażyczy. Będzie mi miłojeśli czytelnicy tego bloga przekażą informację o aukcjach dalej.
W tym roku całkowity dochód ze sprzedaży wystawionych na aukcje przedmiotów przeznaczony jest na wczesne wykrywanie nowotworów u dzieci. Myślę, że problem jest bliski każdemu z nas, a nie tylko tym, którzy czytali książkę „Oskar i pani Róża”.

About Małgorzata Karolina Piekarska
dziennikarka, pisarka, blogerka.

Print Friendly, PDF & Email

Jestem członkiem

Jestem członkiem

Instagram

  • W piątek jadę na cztery dni do Kazimierza Dolnego. Postanowiłam znów przeczytać najważniejszą psychologiczną powieść międzywojnia. W końcu będę na chwilę w JEJ domu... #mariakuncewiczowa #cudzoziemka #ksiazka #powiesc #czytanie
  • Ach te moje składeczki! Ach ta moja emerytura! Dziękuję TVP za to, że przez 21 lat byłam jej współpracownikiem na śmieciowych umowach o dzieło! Sobie dziękuję za naiwną wiarę, że po tylu latach pracy w niedziele, święta, długie weekendy etc. moje poświęcenie zostanie docenione etatem. Czeka mnie praca do śmierci... I tak planowałam, ale co innego chcieć a co innego musieć! #zus #mojaemerytura
  • Ja proszę: „Nie pal”, a on mi na to „I love You Philip Morris”... #panmonz #palenie #domwariatow

Follow Me!

Kategorie

Ale to już było

Kalendarz

Sierpień 2018
P W Ś C P S N
« Lip    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Od 8 grudnia 2017 gości było...

  • 393
  • 69 035

Stypendysta MKiDN 2017

Na Facebooku

Na Google+

Już w księgarniach

Kliknij na okładkę – przeniesiesz się do księgarni wydawcy.


Syn-dwóch-matek_1000

projekt 4 c
Tropiciele_front
klasa-pani-czajki-wyd-ii-cd
okladka
kurs dziennikarstwa

Copyright © 2018 W świecie absurdów
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com